Що подарувати дівчині спортсменці?

 

Якщо її захоплює плавання, триатлон, біг, вело чи, наприклад, пляжний волейбол. 
Здивувати її не просто, але можливо. 

 

Сертифікована косметика преміальної якості для занять спортом. 

Такого їй точно ще не дарували. І це те, що знадобиться, принесе користь і порадує. 

 

Варіант 1. Антихлор захист. 

Подаруйте те, що принесе їй радість після плавання. Щоб вона посміхнулась в душі після басейну, або впродовж дня, вдихаючи солодкий аромат манго зі свого волосся. Догляд для плавчинь: ароматерапія і активне очищення від залишків хлору чи хімії в басейні. Вона буде приємно здивована станом свого волосся та шкіри. 

Сяюче волосся, зволожена та здорова шкіра після плавання — гарантований результат роботи антихлор засобів.  

Обирайте набір TRISWIM (шампунь, кондиціонер, гель для душу, лосьйон після басейну) або ExerShield (захисний крем перед плаванням, гель для душу та шампунь 2 в 1 і кондиціонер). 
Aqua Guard для захисту волосся перед плаванням.

Варіант 2. Сонцезахист.

Подаруйте те, що збереже здоров'я її шкіри на сонці. Водостійкий сонцезахист, який врятує шкіру при активних заняттях спортом під відкритим сонцем, особливо у воді (діє до 6 годин). В дуеті з лосьйоном після сонця з маслом коноплі Hemp, сонцезахисний крем чи спрей створюють красиву доглянуту шкіру. А бальзам для губ з ароматом ванілі і SPF-30 захистить найніжніші губи. 

 

Варіант 3. Для сили і відновлення.

Подаруйте їй те, що додасть сили та позбавить болю в м'язах після важких тренувань чи змагань. Легка хода після марафону або IRONMAN стане їй доступною з PR-lotion від AMP-Human.

Варіант 4. Вибір.

Подаруйте їй вибір: нехай дівчина сама обере те, що їй потрібно. Подарунковий сертифікат на косметику для спорту від 500 до 2000 грн. 

 

Для консультацій і порад дзвоніть: тел. 0985005445

 

Ваш асистент з подарунків: www.sportcare.com.ua