Буденно про сонце.

 

UVB промені

Ці промені проникають крізь озоновий шар до поверхневих та епідермісних шарів шкіри. Вони є найпоширенішою причиною почервоніння, сонячних опіків та раку шкіри. UVB промені можуть спричинити зміни в ДНК клітин і є одними з головних винуватців раку шкіри.

 

UVA промені

Проникають у шкіру глибше, ніж інші промені. Вони є основною причиною старіння, зморшок, втрати пружності шкіри, сонячних плям та веснянок. UVA промені не є винуватцями номер один, але можуть спричинити зміни в ДНК, що з часом може призвести до раку шкіри.

 

Тож, як блокуються ці промені?

 

Існує два типи захисту:

 

Фізичні блокатори

Фізичні сонцезахисні креми містять активні мінеральні компоненти, такі як оксид цинку або діоксид титану. Вони діють на поверхні шкіри: відбивають та розсіюють шкідливі  UV-промені від шкіри.

 

Хімічні абсорбери

Хімічні сонцезахисні креми містять органічні сполуки на основі вуглецю, такі як октисалат, авобензон, які створюють хімічну реакцію та працюють, змінюючи UV-промені на тепло, потім вивільняючи це тепло від шкіри.

 

SolRX має у своїй лінійці як фізичні (крем Zinc SPF 50, стік для обличчя Zinc), так і хімічні (Sport SPF 35/50, Spray SPF 30/50/70) сонцезахисні засоби. Вони містять максимально безпечні для людини та навколишнього середовища компоненти.

 

Про що говорить SPF?

Яке він має значення?

 

Перше, що важливо знати: фактор захисту від сонця SPF вимірює захист від UVB променів. Обчислити захист від UVA сьогодні неможливо.

 

І так, SPF має значення. Однак хибно вважати, що, наприклад, засіб із SPF 100 вдвічі ефективніший аніж SPF 50. У даному прикладі ефективність збільшується лише на 1%.

 

Дерматологи рекомендують використовувати сонцезахисні засоби зі значенням SPF не нижче 30. Також важливо враховувати показник вологостійкості сонцезахисного крему під час входу у воду та потовиділення.

Засоби SolRX мають власну систему водостійкості WATERBLOCK®.

 

Піклуйтесь про себе. Під час перебування на сонці користуйтесь якісними сонцезахисними засобами хоча б з мінімально рекомендованим SPF. Це може вберегти здоров’я від серйозних наслідків.