Що взяти з собою на спортивні збори?

Окрім правильно підібраного одягу, взуття, спорядження, важливими є такі деталі, як сонцезахисний крем або засіб від натирання. Адже обпечена ушкоджена шкіра навряд чи принесе радість. Зважайте, що тренування на зборах відбуваються щоденно, тому, навіть, незначний дискомфорт може вирости у велику перепону до кінця зборів.

Сонцезахист. У воді і на суші. 

Сонцезахист для спорту має бути невідчутним на тілі, дозволяти шкірі дихати, а також довго і надійно захищати без повторного нанесення.

Захищатись від сонця потрібно обов'язково, і в першу чергу заради збереження здоров'я. В сезон весна-літо-осінь навіть одна тренувальна сесія може перетворитись у контрастну засмагу, або, що гірше — на сонячні опіки. 

Водостійкий нежирний сонцезахист для спорту SolRX дозволить тілу “дихати” і забезпечить захист впродовж 3-6 годин залежно від обраного типу засобу та SPF. Обирайте у формі стіку, лосьйону чи спрею орієнтуючись на потреби і уподобання. Спрей дуже швидко і легко наносити, лосьйон більш економно можна розподілити по тілу, а стік підійде для невеликих ділянок (обличчя, шия). Захисний бальзам для губ з SPF 30 не дозволить губам обвітрюватись. Для додаткового догляду після перебування на сонці скористайтесь зволожуючим лосьйоном після сонця Aftersun Hemp

Максимальний захист від сонця особливо рекомендований для плавців, так як у воді не відчувається вплив сонця, проте воно продовжує активно діяти.

Детальніше про те, як обрати сонцезахист читайте у статті

Захист від натирань. 

Гідрокостюм, велосідло, кросівки, купальник/плавки, лямки рюкзака всі ці речі подекуди натирають.

Декілька міні стіків Chamois Butt’r по 9 мл в кишені можуть врятувати у будь-який момент тренування. Наносити потрібно ДО, щоб попередити травмування шкіри у вузьких місцях. 

Для плавання в гідрокостюмі або в солоному морі підійде засіб у формі стіку GoStick або спрей TRISLIDE/SkinSlick. Спрей також полегшить одягання гідрокостюму. Найчастіше місце тертя — шия, або під пахвами, захистіть їх перед одяганням гідрокостюму чи купальника (у місці тертя).

 

Плавання (антихлор). 

Якщо це збори з плавання і ви проведете багато часу у басейні чи морі, то спеціалізовані засоби від хлору та солі убережуть від пересушування шкіру та волосся. Крем перед плаванням ExerShield захистить особливо чутливі ділянки шкіри. Спеціалізований набір для плавців TRISWIM в комплексі подбає про ефективне очищення та зволоження шкіри та волосся.

 

Відновлення.

І врешті решт, якщо в напруженому графіку тренувань не стане місця відновленню, PR-lotion від AMP Human попередить виникнення крепатури та додасть потужності м’язам під час активної роботи. Цей революційний засіб з бікарбонатом натрію безпечний і здатен суттєво вплинути на прогрес та відновлення. 

Нехай ніщо не відволікає вас від тренувального процесу. Збережіть здоров'я та отримайте максимум користі і задоволення від зборів.